Nejnovější recenze ze sekce Zesilovače

Ověřený zákazník Dexon VASP

Přidáno: 24. října 2023

Zakoupeno v Dexon

• těším se na něj
  • otevřené možnosti komunikace se zarizenim
  • aplikace
  • wifi + BT + LAN
  • cinch pro in a out

muj prvni produkt od teto znacky, vse vypada perfektne, zapojeni je otazkou chvilky

Pro-Ject Phono Box E BT 5

Pro-Ject Phono Box E BT 5

Ověřený zákazník CinemaShop Martin

Přidáno: 22. října 2023

Zakoupeno v CinemaShop

Funguje přesně podle mých představ.

Denon PMA-900HNE

Denon PMA-900HNE

Ověřený zákazník LepšíZvuk Jiří

Přidáno: 18. října 2023

Zakoupeno v LepšíZvuk

Vynikající v cenové relaci. Splňuje to co jsem požadoval. Díky panu Tůmovi za doporučení a skvělý přístup k zákazníkovi.

Bluesound Powernode Gen 3

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. října 2023

• Funkce
  • Katastrofální dokumentace.

S uvedeným receiverem jsem docela spokojený.
Co je docela katastrofální, to je tzv. návod.
Je psán ve 21 řečech na 54 stranách poměrně nepřehledně. Chybí tam přehledná tabulka technických parametrů !! Kolik je k dispozici úložných míst pro FM, nebo DAB+, to zde také není uvedeno!! To co je zde vydáváno za Česštinu nebo Slovenštinu, to připomíná spíše
jakési staroslověnské Esperanto. ....
Je škoda, že touto dokumentací je dojem z tohoto jinak poměrně kvalitního výrobku devalvován.
Také by mě zajímalo místo původu AIWA AMR-200DAB. Na štítku je sice napsáno Made in P.R.C., nikde na mapě, ani na Google jsem však zemi tohoto názvu nenašel!!

Fenton AV430

Cambridge Audio DacMagic 200M

Ověřený zákazník AVcenter.cz Martin Malčík

Přidáno: 5. října 2023

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Úžasný zvuk v cenové kategorii.Maximalní spokojenost.
  • Žádná není.

DAC převodník zakoupený na základě odborných testů a recenzí .Velmi kvalitní přístroj za slušnou cenu.

Crown XTi 1002

Astell&Kern AK HC3 - 3.5 mm

Astell&Kern AK HC3 - 3.5 mm

Ověřený zákazník Audigo.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. října 2023

(naposledy upraveno 23. ledna 2024)

• Zvuk
  • přenosný bez nutnosti baterie a zároveň malá spotřeba z mobilu
  • design
  • Editace: po aktualizaci firmwaru se už prostředí opravilo

Přenosný zesilovač a DAC - Astell&Kern, typický zvuk blízko jejich základním přehrávačům.
Nejprve konstrukce- pro uživatele jako já je velmi zdařilá, minimalizovaná a praktická, dongle je lehoučký, kablík je bytelnější než běžný drátek, design zakosení je příjemný do ruky.
Zvuk Astell? Hi-Fi, pro mne už spíše high-end nízká úroveň, převyšuje zvukovou kartu v PC.
Prvotně jsem zkoušel se sluchátky HD660S 160ohmu. Bylo výrazné, že už je dongle DAC HC3 nezvládá, plnost zvuku zmizela s větší hlasitostí, nad zhruba 10% hlasitosti zněly ukřičeně. Po výměně na sluchátka Focal Clear 55ohm jsem přišel díky horším sluchátkům(0,2% THD) o detaily, které nabízely HD660S (0,04% THD), ale za to jsem získal rovnoměrné rozložení zvuku. Nižší impedance pro tento dongle se začal hezky projevovat zvukově v plnosti a regulace jemnější hlasitosti a dynamice, prostoru.
A&K vyniká ve výškách a středovýškách, má dechberoucí přesné a líbivé digitální zvuky samplery, klaviatura, digitální klávesy, digitální bicí a bicí ruční včetně doplňkových ručních úderových a "štěrkacích" nástrojů. Umí odpouštět a DAC odpouští kvalitu i přes youtube. Společně se sluchátky Focal Clear si moc příjemně sedly.
Další plus umí akustické nástroje, tedy vážnou muziku, folk.
Mínus je, že například Metal a Rock je ještě co zlepšovat. Pokud je někdo vyloženě rockově založen, tak bych mu A&K spíše nedoporučoval. Je tam ještě spousty práce opravdu k plnému prostředí kytar, basových bicích (kopák). Mám tam v uších nějaké niance, že to není ono. Takový punk, kde není čas na dozvuky je úplně v klidu. Ale v případě solo s kytary solo s basovým bicím je slyšet, že už tam A&K tohle nemá naladěno k dokonalosti. Při představě rozložení nástrojů na pódium posílá kytary minimálně do druhé případně třetí řady a basové co nejdále. Upřednostňuje právě rozložení hráčů se samplery klávesy a do první posílá vocal a do stran ruční. A tím jak hezky rozkládá zvuky, tak si toho běžně průměrné uši nevšimnou, dokud nepříjdou na řadu referenční písně, nebo přístroje. Mám takové zařízení rád, které vyniká svým a ví o tom a upřednostní ho, dá tomu svůj podpis a rozhodí podle toho celé uspořádání. A v dané cenově jsem si takto i zvykl takové rozložení na pódiu. V rocku prostě stojí vepředu kytary, jak basová a hned za nimi bicí a tam A&K nemá čím udělat dozvuky. Ale stačí ozvěny, nebo semtam nějaké klávesy a už to A&K zapracuje ku svému prospěchu.
Cena ovšem je dost vysoká a dají se najít konkurenční zařízení, které by mohl uživatel vybírat. Takže opravdu záleží na stylu poslechu. Elektro a co se týče RNB,rap, kde je hodně basů, tam už je to tak tak, no spíš k zamyšlení, najdou se určitě basovější a přesnější modely i značky, které zase postrádají přesné výšky...

iFi UNO

iFi UNO

Ověřený zákazník Audigo.cz pavel

Přidáno: 27. září 2023

Zakoupeno v Audigo.cz

• V malé krabičce super zvuk za velmi solidní peníz.
  • Jeden digi výstup by se vešel.
Behringer DS2800

Behringer DS2800

Ověřený zákazník all4sound.cz Oldřich

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v all4sound.cz

Paráda pro rozhození odposlechů za rozumnou cenu ....

Auna AMP-CD608 DAB

Auna AMP-9200 BT

Auna AMP-9200 BT

Ověřený zákazník electronic-star.cz Camo

Přidáno: 22. září 2023

(naposledy upraveno 22. září 2023)

Zakoupeno v electronic-star.cz

• USB sd a BT vstup
  • Chybějící ventilátor
iFi audio ZEN Air DAC

iFi audio ZEN Air DAC

Ověřený zákazník Audigo.cz Martin

Přidáno: 22. září 2023

Zakoupeno v Audigo.cz

• I přes plastové provedení perfektní zpracování
  • Možnost napájení z USB nebo externě pomocí adaptéru
  • Funkce pro jemné zvýšení basů, která opravdu funguje a nedegraduje zvuk
  • 2 úrovně zisku zesilovače
  • LED indikace formátu digitálního signálu
  • Rozumná cena
  • Příjemný odpor regulace hlasitosti
  • Poměr cena / výkon
  • Jednoduchá aktualizace či změna FW
  • V balení chybí napájecí adpatér, je zde jen kabel USB-A na USB-B
  • Kabel pro připojení k tabletu nebo telefonu (USB-A na USB-C) taktéž chybí

Chtěl jsem ze zvědavosti vyzkoušet současnou audio techniku, která se vlastně omezuje buď na BT reproduktory nebo sluchátkové zesilovače / DA převodníky. Zároveň jsem nechtěl utratit majlant. Se sluchátky GRADO SR325x si zařízení rozumí výborně. Zvuk je příjemný, nic mu nechybí, funkce pro zesílení hlubokých tónů velice jemně přidá dynamiku, která je tak akorát. Poslouchal jsem také TOPPING za 3násobnou cenu a výrazný rozdíl jsem na první dobrou nezaznamenal. Výrobce nabízí 3 typy aktuálního firmwaru dle preferencí posluchače, jeho změna nebo aktualizace je prostřednictvím SW výrobce velice jednoduchá.

Fenton FPL500

Fenton AV550BT

Fenton AV550BT

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2023

(naposledy upraveno 21. září 2023)

Dobrý den
V rychlosti
Po zapnutí je aparát velmi hlučný.(hučí)
Chybí český návod

FiiO E10K-TC