Nejnovější recenze ze sekce Zesilovače

Yamaha A-S301

Yamaha A-S301

Přidáno: 12. září 2021

• Hezký retro design a zvuk,Yamaha S 301 je výborný zesilovač a
  • za tuto cenu nemá konkurenci,parádní basy i výšky,navíc v režimu pure direct je zvuk perfektní.Poslouchám metal a rock ,a nemá to chybu. Povrch z hliníku je luxus,

Dopuručuji ke koupi,není o čem váhat.Super zesilovač,

Audioquest DragonFly

Audioquest DragonFly

Ověřený zákazník Audigo.cz lubik

Přidáno: 9. září 2021

Zakoupeno v Audigo.cz

• zatím pouze vyzkoušeno, testovaní teprve bude, koupil jsem na doporučení, instalace jednoduchá
  • lepší přikoupit i krátký kabel, při přenášení laptopu hrozí ulomení
Auna AMP-9200 BT

Auna AMP-9200 BT

Ověřený zákazník electronic-star.cz Václav

Přidáno: 2. září 2021

Zakoupeno v electronic-star.cz

• celkem dobrá mašinka za nevelkou cenu,vyhovuje nejsem náročný
  • mohu doporučit
  • hudba přes bluetooth hraje velmi potichu vše naplno proč nehraje jako fleška ta hraje v pohodě.

jinak vše v pohodě zesiluje jak má

Fenton FPA300

Shanling UP4

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Z aplikace PowerAmp v režimu LDAC se sluchátky Revonext QT2 super zvuk za super cenu.

PreSonus Micro Station BT

PreSonus Micro Station BT

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

Je to dobrý nástroj pro řízení monitorů, výhodou je i možnost připojení bluetooth zařízení.

Yamaha A-S201

Yamaha A-S201

Přidáno: 20. srpna 2021

• Za tyto peníze opravdu dobrý zesilovač,pro nenáročné posluchače muziky. Kvalitní zpracování a design
  • Basy a výšky jsou nevýrazné a ploché, a navíc korekce jdou jen v omezeném rozpětí, chybí mi tam funkce loudness.. Pro poslech metalové muziky jako já naprosto nepoužitelný.

Kdo má rád rock a metal tak toto není vhodný zesilovač pro poslech.

Behringer MA400

Behringer MA400

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Léfa

Přidáno: 20. srpna 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Odposlech je docela kvalitní a jsem s produktem spokojen.

LTC ATM6500BT

Cambridge Audio Solo

Ověřený zákazník Hi-Fi market Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2021

Zakoupeno v Hi-Fi market

• Zvuk se posunul na mnohem vyšší úroveň. Větší dynamika, prokreslenější a čistší zvuk. Subsonický filtr krásně odruší nežádoucí hluk. Naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2021

Zakoupeno v electronic-star.cz

• V objednaným zesilovači Fenton AV120FM po rozbalení zásilky nebyl stručný návod v češtině a faktura taky nebyla . Přesto že pří objednaní jsem si je vyžádal . Prodejce electronic-star.cz nedodržuje český zákony . Podle zákona všechní prodávané produkty v ČR musí mít návod v češtině . Na stránce produktu mají jenom popis tlačítek bez návodu nastavení . Bez stručného návodu je Fenton AV120FM nepoužitelný . NEDOPORUČUJÍ TENTO PRODUKT !!!!!!!

Marantz PM6007

Shanling UP2

Shanling UP2

Přidáno: 30. července 2021

• Zvuk
  • V mobilná appce jdou nastavit zvuk. filtry
  • Snad všechny kodeky od zákl. SBC až po "HiFi" LDAC
  • Výstupní výkon
  • Zpracování výrobku
  • Rychlé nabíjení
  • USB-C
  • Malé (opravdu malé) rozměry
  • Po odpojení od zařízení se hned hodí do párovacího režimu
  • Až moc citlivé tlačítko (kolečko)
  • Nedokázal jsem rozchodit USB DAC - Nerozumí si s ALSA ani po upgrade firmwaru na poslední verzi 1.7.5
  • Malý dosah

Jde o zvukově velmi slušný malý bluetooth DAC. I z toho mizerného SBC dokáže vytěžit maximum pro nenáročného posluchače, nebo posluchače mluveného slova. Pokud ale chcete lepší zvuk, tak doporučuji, pokud je to možné, použít kodek aptX HD, jelikož při použití kodeku LDAC se drasticky snižuje výdrž baterie.
Bohužel jsem nebyl schopen rozchodit USB DAC, aniž by docházelo k výpadkům, nebo náhlým zvýšením hlasitosti (OS Linux, ALSA sound).

Za tyto peníze jde o velmi povedený kousek. Slušné a úderné basy, vcelku hezky vykreslené výšky a hezký prostorový zvuk i při použití uzavřených sluchátek (ATH-M40x).

Auna AMP-2 DG

ART TUBE MP STUDIO V3

Ověřený zákazník MUSIC CITY Zazi

Přidáno: 14. července 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Integrovaný VU metr umožní optimální nastavení.
Triton Audio FetHead Phantom

Triton Audio FetHead Phantom

Ověřený zákazník Kytary.cz Velda

Přidáno: 8. července 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

Velmi citlivý produkt ideální pro profesionálním použití především s pokročilými mikrofony typu Rode NTG 3, Sennheiser 416 apod. Zatím používáno pro záznam přírodních zvuku pro filmové účely s pomocí ZOOM H5 a levnějšího Rode NTG 1.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25