Auna AV2-CD508

125 W
Impedance
Dálkové ovládání

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Produkt jsem objednal omylem, vrátil, tak nemohu posuzovat.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Nezkresluje ani na úplně obyčejné repro ze zastavárny od vyřazené věže. Vysoký výkon.
    • Přístroj je lehký, neobsahuje trafo, má pravděpodobně spínaný zdroj. Ale tento fakt nic neubírá na kvalitě zvuku.
    • Dálkovým ovladačem lze regulovat hlasitost. A má i funkci MUTE, takže když na mne partnerka promluví, můžu rychle zareagovat.
    • Za stejnou cenu jsem mohl mít jinak stejný zesilovač, ale s BT. Nepozorně jsem prošel sekci zesilovačů. Mohl jsem si toho všimnout.
    • Snad jen příliš výrazné modré led kontrolky, stačily by slabší, oslňuje to.
    • Nikde v nabídce na NETu nebyla uvedena impedance zesilovače, která je 8-16ohmů, ale já jsem měl připravené repro 4 ohmové. Mohli to tam uvézt. Musel jsem to pak řešit jako problém. Sehnat jiné repro.
    • Spínaný zdroj může u citlivých lidí vyvolávat migrenu.
    • Větrací otvory mohly být větší, uvidíme, zda se v létě při déletrvajícím provozu nebude příliš zahřívat. Teď v lednu je to ještě OK.

Typ zesilovače
domácí
Počet kanálů
Výkon
125 W
Impedance
Dálkové ovládání

Auna AV2-CD508 je všestranný HiFi zesilovač se skvělou funkčností a vynikajícím zvukem. Možnosti připojení zesilovače ho předurčují k použití v domácnosti. Přední vstup AUX umožňuje připojení k přenosným zvukovým zařízením, jako jsou přehrávače MP3 a CD. Vzadu najdete tři RCA linkové vstupy pro rádiové přijímače, kazetové přehrávače, CD přehrávače a další zařízení. Obsluha zesilovače je jednoduchá pomocí integrovaných ovladačů nebo dálkového ovladače. Stereofonní zesilovač poskytuje výkon 600 W a nabízí dynamický a detailní zvuk s dokonale sladěnými basy, středy a výškami. Systém se vyznačuje pozoruhodně elegantním designem s jemným ovládacím panelem a přední částí z broušené nerezavějící oceli.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Produkt jsem objednal omylem, vrátil, tak nemohu posuzovat.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Snad jen příliš výrazné modré led kontrolky, stačily by slabší, oslňuje to.
    • Spínaný zdroj může u citlivých lidí vyvolávat migrenu.